Sigortalı Nakliyat

Eskiden insanlar evlerini kendi çabaları ile taşır ve bu sırada ise tecrübesizlikten kaynaklı olarak çeşitli kazalar olur ve eşyalar zarar görürdü. Bu istenmeyen duruma ise Ezvan Nakliyat olarak uzun yıllar önce bir son vermiş bulunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile eşyalarınız için maksimum koruma önlemleri almakta ve hasar görmeden yeni adresine ulaşmasını sağlamaktayız. Bu sırada istenmeyen kazaların olabileceğini göz ardı etmemekte ve İstanbul sigortalı nakliyat yapmaktayız. Firma olarak biz mümkün olan bütün önlemleri alıyor olsak dahi trafikte istenmeyen kazaların olma ihtimali her zaman var olmaktadır. Bu nedenle de sigorta günümüzde büyük önem taşımaktadır.

Pek çok nakliye firması sigortayı göstermelik olarak yaparken bizler verdiğimiz ücretsiz ekspertiz ile eşyaların gerçek değerini belirlemekte ve bu şekilde bir kazanın meydana gelmesi halinde sigorta şirketinin oluşan hasarı gerçek anlamda karşılamasını sağlamaktayız. Evinizin taşınması gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde ekiplerimiz evinize geldiği andan itibaren sigortayı başlatmakta ve yeni adreste eşyalar evin içine alındıktan ekiplerimiz evinizden ayrıldıktan sonra sonuçlandırmaktayız.

  

  

İstanbul Sigortalı Nakliyat Fiyatları

İstanbul Sigortalı nakliyat hizmetini bütün müşterilerimize ilave ücret almadan sunmaktayız. Bunu yapmakta ki amacımız ise yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde size en uygun nakliyat çözümünü sunabilmek için adresinizi ziyaret etmekte eşyaları gördükten ve diğer gerekli bilgileri aldıktan sonra da fiyat teklifimizi sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimiz ile İstanbul içinde ya da Ülkemizin herhangi bir noktasına taşınmanız gerektiğinde bunun sizler için bir sıkıntı olmaktan çıkmasını sağlamaktayız. Eşyaların toplanması ve isteğinize bağlı olarak yeni adreste de yerleştirilmesi işlemlerini yapmaktayız. Nakliyat yapmaya uygun kapalı kasa içleri süngerle kaplı yeni model araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Nakliyat sektöründe sürekli büyümeye ve gelişmeye devam eden bir firma olabilmek için hizmet kalitemizden ödün vermemekte ve İstanbul sigortalı nakliyat yapmaktayız. Verdiğimiz tüm sözlerde durmakta geniş ekipler ile nakliyenin tam zamanında sonuçlanmasını sağlamaktayız. Bu şekilde yaşanan taşınma stresinin kısa sürede ortadan kalkmasını sağlamaktayız. Size özel nakliyat çözümlerimiz hakkında detaylı bilgiler almak için müşteri temsilcilerimiz ile online olarak görüşebilirsiniz.

Profesyonel Nakliyat

Firmamız profesyonelliğini sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalıştığı için kazanmıştır.

Son Teknoloji Nakliyat

Yeni nesil nakliyat sistemlerini takip ediyor, en yeni taşıma hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.