Şehirler Arası Nakliyat

Yeni bir şehre evinizi taşımak gerçek anlamda stres nedeni olabilmekte ama bu stresi Ezvan Nakliyat firmamız İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti ile ortadan kaldırmaktadır. Yılın her günü özveri ile çalışan dinamik ekibimiz İstanbul şehrimizden ülkemizin her noktasına sizler için hizmet götürmektedir. Eşyaların yeni şehre taşınma sırasında uzun yola çıkacağı bilinmekte ve bunun için üst düzey koruma önlemleri alınmaktadır. Nakliyat sektöründe adının güvenle birlikte anılmasını sağlamakta olan firmamız gün geçtikçe daha çok rağbet görmekte ve büyümeye de devam etmektedir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı kullandığımız modern nakliyat yöntemlerinin yanı sıra eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görerek dikkatle taşıyor olmamız ile başarmaktayız. Taşınmanın en büyük stres kaynağı olan yüksek maliyetleri sizler için ortadan kaldırmakta uygun fiyatlar bulabilmeniz için düşük kar marjı ile çalışmaktayız. Şehirler arası nakliyat hizmetinde size en uygun fiyatı sunabilmek için eşyaları görmeden telefonda fiyat vermemekteyiz. Sunduğumuz fiyat teklifini onaylamanızın ardından ise taşınma planı yapmakta ve bunu da yetkili personelimizin denetiminde gerçekleştirmekteyiz.

  

  

İstanbul Sigortalı Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Eşyaların güvende olarak taşınması ve en ufak bir zarar görmemesi birinci önceliğimiz olmakta ve bunun gerçekleşmesi için mümkün olan tüm önlemleri almaktayız. Bununla yetinmemekte ve uzun yolda olabilecek trafik kazalarına karşı önlem olarak sigorta yapmayı ihmal etmemekteyiz. Bu sigorta ile istenmeyen bir kaza olması halinde sizler gibi firmamızın da sıkıntıya girmesini önlemekteyiz. Eşyaları gerçek değerinden sigorta yapmakla birlikte bu genellikle ekstra bir önlem olmakta ve eşyaları teslim aldığımız yeni halleri ile teslim etmekte ve İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmetimizi şu şekilde sunmaktayız.

  • Eşyaları cinslerine uygun teknik ve malzeme ile paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına almaktayız.
  • Portatif yük asansörlerimiz ile eşyaların üst katlarda olması halinde kol gücü kullanılmadan hızla araçlara yüklenmesini sağlamaktayız.
  • Kapalı kasa içleri süngerle kaplı araçlarımız ile nakliyeyi gerçekleştirmekte ve bu şekilde eşyaların trafikte olduğu süre boyunca iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz.
  • Nakliyat yapmak için gerekli tüm belgelere sahip olan bir firma olarak memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız.

Profesyonel Nakliyat

Firmamız profesyonelliğini sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalıştığı için kazanmıştır.

Son Teknoloji Nakliyat

Yeni nesil nakliyat sistemlerini takip ediyor, en yeni taşıma hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.