Şehiriçi Nakliyat

İstanbul ülkemizin en büyük ikinci şehri olarak İstanbul şehir içi nakliyat hizmetine en çok ihtiyaç duyulan şehirlerarasında yer almaktadır. Ezvan Nakliyat olarak bizlerde bu ihtiyacın üstün kalitede hizmet ile karşılanmasını işinde uzman çalışmayı seven ekibimiz ile sağlamaktayız. Şehrimizin bir ilçesinden diğerine taşınmanız gerektiğinde ya da aynı ilçe içinde adres değiştirmeniz gerektiğinde bunun için stres yaşamanıza gerek yoktur. Firmamız ile iletişime geçerek profesyonel olarak verdiğimiz nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Bizimle iletişime geçmeniz halinde yetkili arkadaşlarımız uygun olduğunuz bir zamanda adresinizi ziyaret edecek eşyaları gördükten ve sizlerle görüşme yaptıktan sonra da fiyat teklifini sunacaktır.

Müşteri memnuniyetini yüksek kardan önde tutan bir firma olarak her zaman bütçenize uygun fiyat bulmanızı sağlamaktayız. Taşınmanın sizler için stres ve zaman kaybı olmaması için yetkili personelimiz ile koordine etmekte ve bu sırada sizin normal hayatınıza devam edebilmenizi sağlamaktayız. İstanbul Şehir içi nakliyat hizmetimizde taşınmanın başlayacağı ve sonuçlanacağı sürenin bilgisini net olarak vermekte ve bu sürede bir sapma olmaması için geniş ekiplerimiz ile nakliyeyi gerçekleştirmekteyiz.

  

  

Paketleme ve Ambalajlama Desteği Vermekteyiz

Taşınma gününde belirttiğimiz saatte evinize gelmekte eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yapmaktayız. Mobilyalarla elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste de kurulması işlemini firmamız bünyesinde bulunan ustalarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Kırılacak eşyalar için ilave önlem olarak içleri köpüklü kutular kullanmaktayız. Uzman ekiplerimiz ile eşyaların taşınma işlemini şu aşamalar ile gerçekleştirmekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlama yapmakta yeni adresinizde de isteğinize göre eşyaların yerleştirilmesini yapmaktayız.
  • Portatif yük asansörleri ile eşyaları araçlara almakta bina merdivenlerini kullanmayarak bu konuda sorun yaşamanızı önlemekteyiz.
  • Yeni model kapalı kasa araçlarımıza eşyaları özel teknikler ile istiflemekte ve trafikte oluşacak sarsıntılardan zarar görmesini önlemekteyiz.

Güler yüzlü ve anlayışlı olmaya dikkat etmekte İstanbul şehir içi nakliyat hizmetimizde üzerinde ki stresin azalmasını sağlamaktayız. Sigortalı nakliyat yaparak bu sayede eşyalarım hasar görür mü endişesi yaşamanızı önlemekteyiz. Kullandığımız modern nakliyat yöntemleri ile artık taşınmanın sizler için sorun olmamasını sağlamakta ve her zaman sektörün en güvenilir firması olmaya da uzun senelerdir devam etmekteyiz.

Profesyonel Nakliyat

Firmamız profesyonelliğini sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalıştığı için kazanmıştır.

Son Teknoloji Nakliyat

Yeni nesil nakliyat sistemlerini takip ediyor, en yeni taşıma hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.