sancaktepe Evden Eve Nakliyat

sancaktepe Evden Eve Nakliyat

sancaktepe evden eve nakliyat firmamız sancaktepe ilçesi ve çevresini başta olmak üzere İstanbul geneline taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Profesyonel anlamda çalışmalarına devam eden firmamız, kaliteli ve hesaplı hizmet anlayışıyla her zaman müşterilerinden övgü toplamaktadır. Firmamızın bugüne kadar elde ettiği başarı tesadüf değil tamamen müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışması sayesindedir. Kurumsal bir firma olarak hizmet veren firmamız ev taşımacılığının yanı sıra ofis ve fabrika taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda tekstil taşımacılığı değerli eşya taşımacılığı ve laboratuvar taşımacılığı gibi hassas taşımacılık işlerinde de bizlerden destek alabilirsiniz. Firmamız tarafından bütün taşımacılık işleri büyük bir titizlikle yerine getirilmekte ve eşyalarınız için ekstra hassasiyet gösterilmektedir.

Taşınmak insanlar için zorlu bir süreçtir hatta kabus gibidir diyebiliriz. Evi toplamak yeni bir adrese taşınıp yerleşmek insanlara ve özellikle ev hanımlarına korkulu rüya gibi görünebilir. Ama sancaktepe şehir içi nakliyat hizmetini bizden almanız durumunda böyle şeyleri sorun etmeniz gerekmez. Çünkü bunlar sizin için sadece tekrar rahat olacaktır sizin yerinize bütün işi ekibimiz yapacaktır. Kolay taşınma ile tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek ve fiyat teklifimizi almak. Firmamızın kaliteli taşımacılık hizmeti kapsamında evinizdeki eşyaların toplanması paketlenmesi de vardır. Çalışanlarımız sizin de başınız da durduğunuz bir çalışma ile eşyalarımızı özenli ayırır paketler ve araçlara yerleştirir. Cam eşya gibi hassasiyet gösterilmesi gereken eşyalarınızı bize bildirmeniz durumunda onlar ayrı şekilde paketlenir ve işaretlenir.

Aynı özen ve hassasiyet içerisinde firmamız tarafından sancaktepe şehirler arası nakliyat hizmeti de sağlanmaktadır. Türkiye'nin neresine giderseniz gidin eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı ve güvenli şekilde taşınmaktadır. Firmamız anlaşmalı olduğu sigorta şirketi aracılığıyla eşyalarınızı ücretsiz olarak sigorta ile güvence altına almakta ve taşınma boyunca meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşı korumaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmeti sırasında eşyalarınızın herhangi bir hasar görmesi durumunda meydana gelen hasarın bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Firma tanışmamız durumunda size kalan tek şey taşınmayı davet etmekten çıkarmak ve sadece firmamıza güvenmektir.

 

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.