Parça Eşya Taşıma

Nakliyat sektörünün köklü bir firması olarak müşterilerimize özel nakliyat çözümleri sunmaya devam etmekteyiz. Bir miktar ağır ev eşyasını başka bir adrese göndermek isteyen kişiler için İstanbul parça eşya taşımacılığı hizmetimizi sunmaktayız. Bu hizmetimiz ile ayrıca evini taşımak için uygun fiyatlı çözümler arayan kişilerinde isteklerinin gerçekleşmesini sağlamaktayız. Aynı yönde taşınacak olan iki evin eşyasını ya da parça eşyaları tek bir araca yüklemekte bu şekilde maliyet oldukça düşürülmektedir. Sunduğumuz bu çözüm ile parça eşyaların taşınması için büyük ücretler ödenmesine gerek kalsancaktepetadır.

Bir miktar eşyanın farklı bir adrese gönderilmesi gerektiğinde insanların aklına ilk olarak kargo şirketleri geliyor olmakla birlikte bunun doğru bir seçenek olmadığı bilinmektedir. Çünkü kargo şirketlerinin eşya nakliyesi konusunda deneyimsiz ve dikkatsiz olmaları ile gönderilen eşyalar yeni adresine vardığında zarar görmüş olmakta ve üstelik ortaya çıkan maliyette oldukça yüksek olmaktadır. Bu konuda deneyimli olan Ezvan Nakliyat firmamız ise uzman personeli ve uygun araçları ile eşyaların hem uygun maliyetler hem de zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.

  

  

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Parça eşya taşımacılığı hizmetimiz ile bir miktar ağır eşyanızı öğrenci çocuğunuzun evine, yazlığınıza ya da başka bir adrese kolayca gönderebilirsiniz. Bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde personelimiz eşyanın miktarına ve gideceği adrese göre bütçenize uygun olan fiyat çözümünü sunmaktadır. Onayınızın alınmasının ardından ise eşyaların alınacağı zaman belirlenmekte ve tam belirtilen saatte yeterli sayıda personel adresinize gelmektedir. Eşyaların yolda olduğu süre içinde koruma altında olması için paketleme ve ambalajlama desteği verilmektedir. Eşyalar cinsine uygun malzeme ile paketleme yapılarak koruma altına alındıktan sonra üst katlarda olması halinde asansör sistemlerimiz ile araçlara alınmaktadır.

İstanbul içinde tam varış saati belirtilmekte olmasına karşılık şehir dışına yapılacak nakliyat sırasında ise trafikte olabilecek yoğunluklar göz önüne alınarak yaklaşık saat verilmektedir. Bütün müşterilerimizin eşyalarına aynı özeni göstermekte ve nakliyatı mutlaka sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Garantili olarak hizmetlerimizi sunmakta ve artık İstanbul parça eşya taşımacılığı için ilk tercihiniz olmayı da başarmaktayız.

 

Profesyonel Nakliyat

Firmamız profesyonelliğini sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalıştığı için kazanmıştır.

Son Teknoloji Nakliyat

Yeni nesil nakliyat sistemlerini takip ediyor, en yeni taşıma hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.