Paketleme Ve Ambalajlama

İnsanların evlerini taşıması gerektiği zamanlarda en büyük endişeleri çok büyük paralar ödeyerek almış oldukları eşyalarının zarar görmesidir. Bunu önlemek için günümüzde nakliyat firmaları profesyonel olarak hizmet vermektedirler. Ezvan Nakliyat olarak bizlerde tüm müşterilerimize paketleme ve ambalajlama desteği vermekte bu sayede eşyaları için maksimum koruma sağlamaktayız. TSE standardında kaliteli ambalaj malzemesi kullanmakta ve işinde uzman olan kişilerden oluşturduğumuz ekipler ile sıfır hata ile çalışmaktayız. Dinamik ekiplerimiz ile modern nakliyat yöntemleri kullanmakta ve eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.

İstanbul firması olarak kentimizde yaşayan kişilerin taşınması gerektiğinde bunu en uygun oldukları zaman içinde yapabilmeleri için yılın her günü kesintisiz olarak çalışmaktayız. Ev eşyalarının farklı cinslerde olduğunun farkında olarak her eşya için uygun malzeme ve teknik kullanmaktayız. Personelimizin işini hatasız olarak yapması için düzenli eğitimlerden geçirmekte ve yaptığımız testlerde başarılı olan kişiler ile çalışmaya devam etmekteyiz. Paketleme ve ambalajlama yapma sırasında mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını yapmakta ve yeni adreste de montajını yapmaktayız.

  

  

Garantili Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Güvenliği üst düzeyde tutmakta ve eşyaların maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Bunun için son teknolojiye sahip olan portatif asansör sistemleri ve kapalı kasa araçlar kullanmaktayız. Asansör sistemlerini kullanıyor olmamız ile kol gücüne ihtiyaç duysancaktepeta bu şekilde nakliyat sürecini hızlandırmakta ve yaşanan taşınma stresinin kısa zamanda ortadan kalkmasını sağlamaktayız. Tüm müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet garantisi vermekte ve taşınma sırasında zaman kaybı yaşamamaları için de yetkili arkadaşlarımız ile taşınma sürecini yürütmekteyiz. Paketleme ve ambalajlama ile eşyaların toplanması işlemini bizler yapmakta yeni adreste de yerleştirilmesi işlemini yaparak zaman kaybınızı minimuma indirmekteyiz.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz ile evinizi taşımanız gerektiğinde memnun olacağınız bir deneyim yaşamanızı sağlamaktayız. Taşınma sırasında bütçenizin ağır maliyetler ile zorlanmasını bütçenize uygun fiyat çözümlerimiz ile sağlamaktayız. Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilerek fiyat teklifimizi telefonda değil evinize yaptığımız ziyaret ile sunmaktayız. Üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile almak için müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.

 

Profesyonel Nakliyat

Firmamız profesyonelliğini sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalıştığı için kazanmıştır.

Son Teknoloji Nakliyat

Yeni nesil nakliyat sistemlerini takip ediyor, en yeni taşıma hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.