Misyon Vizyon

Misyonumuz

Ülkemizin en hızlı gelişen sektörleri arasında yer alan nakliyat sektöründe Ezvan Nakliyat olarak en önde yer almaktayız. Köklü bir nakliyat firması olarak uzun yıllar önce genç ve dinamik bir ekip ile yola çıktık ve misyonumuz ise yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak oldu. Bunu gerçekleştirmemiz ile birlikte de sektörün en çok tercih edilen firması olmayı başarmaktayız. Modern yöntemler kullanmakta işini sıfır hata ile yapan kadromuz ile de eşyaların yüzde yüz güvende olarak taşınmasını sağlamaktayız. İstanbul merkezli firmamız kendi şehrimizde olan nakliyat ihtiyacını olduğu gibi çevre illerde oluşan ihtiyacında karşılanmasını sağlamaktadır.

Günden güne büyümekte olan firmamız hem nakliyat ihtiyacının karşılanmasını sağlamakta hem de kurumsal bir firmada çalışmak isteyen kişiler için iş olanakları hazırlamaktadır. İş arayan kişiler için firmamız  gerekli işbaşı eğitimleri ile vererek ve tüm sosyal haklara sahip olarak kurumsal bir firmada çalışma imkanı sunmaktayız. Misyonumuz Türkiye’nin en büyük nakliyat firması olarak ihtiyaç duyan her birey ve kurumun üstün kalitede hizmet alabilmesini sağlamaktır. Bunun için şevkle ve özveri ile yılın her günü çalışmaya devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Hızla gelişen dünyada ülkemizin bu gelişime uyum sağlaması için Ezvan Nakliyat olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmekteyiz. Dinamik ekibimiz ve geniş vizyonumuz ile dünya nakliyat sektörünün gelişimine katkı sağlamakta yurt dışında geliştirilen yeni nakliyat yöntemlerini de yakından takip ederek ülkemize getirmekteyiz. Teknolojik asansör sistemlerimiz geniş araç filomuz ile rakiplerimize örnek olmaktayız. Yerinde sayan bütün firmaların aslında gerilemekte ve bir gün kapanmak zorunda kalacağını bilmekte ve bunun için gelişmeye önem vermekteyiz. Kalkınma sürecinde olan ülkemizde ki işsizlik sorununun ortadan kalkması ve iş arayan kişilerin kurumsal bir firmada çalışma isteğinin yerine gelmesi içinde ekiplerimizi genişletmeye devam etmekteyiz.

Uzun seneler önce ilk hizmet vermeye başladığımız zaman yaşadığımız heyecanı kaybetmemeye özen göstermekteyiz. Her müşterimizi ilk olarak kabul ederek yüzde yüz memnun olması için üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz olarak en başta nakliyat firmaları ile ilgili olarak oluşmuş olan ön yargıyı ortadan kaldırmak için işimizi titizlikle yapmanın yanında güler yüzümüzden ve anlayışlı olmaktan ödün vermemekteyiz. Her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve onlar için özel nakliyat çözümleri üretmekteyiz. Bunu firmamızı belli kalıpların içine hapsetmeyerek yenileşmeye önem vererek başarmaktayız.

Profesyonel Nakliyat

Firmamız profesyonelliğini sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalıştığı için kazanmıştır.

Son Teknoloji Nakliyat

Yeni nesil nakliyat sistemlerini takip ediyor, en yeni taşıma hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.