kadikoy Evden Eve Nakliyat

Nakliye sektörü oldukça geniş kapsamlıdır ve profesyonellik gerektirir. Uzun yıllardan bu yana kadikoy evden eve nakliyat hizmeti vermeye devam eden firmamız bu konuda kurumsal ve profesyonel firmalardan biridir. Ev ya da ofis taşımacılığı konusunda uzman hale gelen firmamızdan hizmet almak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlerini kolaylaştıracaktır. Çünkü firmamız kaliteli hizmeti oldukça uygun fiyatlara sizlere ulaştırmak da ve zaten masraflı olan taşınma sürecini sizin için daha az maliyetli bir hale getirmektir. Bugün internet üzerinde küçük bir araştırma yaptığınızda karşınıza çok sayıda nakliye firması çıktığını göreceksiniz. Ancak bu firmaların büyük çoğunluğu merdiven altı hizmet veren ve kurumsal olmayan firmalardır. Böyle firmalardan hiçbir zaman profesyonel çözümler olamayacağınızı unutmayın ve tamamen kurumsal firmalara güvenmekten vazgeçmeyin.

Kurumsal bir kadikoy şehir içi nakliyat firması nasıl anlaşılır diyorsanız öncelikle fiyat teklifi aşamasına bakmamız gerekir. Merdiven altı firmaları genellikle eşyalarınızı görmeden size kabataslak bir fiyat teklifi çıkarır. Ancak kurumsal firmalar önce evinize bir eksper gönderir ardından fiyat teklifini hazırlayarak size sunar. Aynı zamanda imzaladığınız sözleşme hasar sözleşmesi anlamına gelir ve eşyalarınızın sigortalı olarak taşındığını gösterir. Firmamız en kısa mesafelerde bile sigortası Taşımacılık yapsancaktepetadır. Eşyalarınızın evinizden alındığı ilk dakikadan sigortası başlar ve taşınma bitene kadar sigorta devam eder. Merdiven altı firmalarda ise kesinlikle sigortalı taşımacılık hizmeti verilmemektedir. Olası bir hasar durumunda da bu firmalar sizin masrafınız da karşılamaz ve yine cebinizden ödemek zorunda kalırsınız.

Küçük bir fiyat araştırması yaptığınızda kadikoy şehirlerarası nakliyat fiyatları konusunda bizim firmamızla merdiven altı firmalar arasında çok az bir fiyat farkı olduğunu göreceksiniz. Peki, siz gözünüz gibi baktığınızda eşyaları kurumsal ve güvenilir bir firmaya mı yoksa ne olduğu belli olmayan bir firmaya emanet etmek istersiniz? Biz bugüne kadar firma olarak verdiğiniz her hizmetin arkasında durduk ve olası bir hasar durumunda müşterilerimizin zararını karşıladık. Sigortalı olarak verdiğimiz hesaplı taşımacılık hizmetimizde sonuna kadar arkasında durmaya devam ediyoruz. Eğer profesyonel ve kaliteli hizmet veren bir firma arayışındaysanız sizleri de bekliyoruz.

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.