Hizmet Politikamız

Hizmet Politikamız

En iyi reklam her zaman için memnun müşteridir bilinci ile her müşterimize garantili olarak hizmet veriyor ve onların bir daha nakliyat hizmetine ihtiyaç duymaları halinde de ilk tercihleri olmaya devam ediyoruz. Nakliyat sektörünün hizmet alanının çok geniş olduğunun bilincinde olarak vizyonumuz her uzmanlık alanında profesyonel ekipler oluşturmak ve bu şekilde sıfır hata ile hizmet vermektir. Bu amaçla eğitime önem veriyor bütün personelimizin iş başı eğitimi alması ile yetinmeyerek ayrıca düzenli eğitimler veriyoruz. Bu eğitimler sonunda ise yaptığımız testlerde hata yapmayan işinde iyi olan kişiler ile yolumuza devam ediyoruz. Bireysel ve kurumsal olarak ihtiyaç duyacağınız nakliyat hizmetinde bu süreci her zaman yetkili arkadaşlarımız ile koordine ediyor ve bu şekilde sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlıyoruz. Zamanın kıymetini sizler gibi biliyor ve en ufak bir gecikmeye dahi izin vermeden bütün nakliyatlarımızı tam zamanında sonuçlandırıyoruz.

Hizmet Kalitemiz

Alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile müşterilerimizin beklentilerine cevap vermekte ve taşınmanın bütün yükünü üzerlerinden almaktayız. Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte, asansör sistemlerimiz ile konforlu ve güvenli nakliyat süreçleri oluşturmaktayız. Nakliyat sırasında insan faktörü kadar kullanılan araçlarında önemli olduğu bilinmektedir. Firmamız da bunun bilincinde olarak araç filosunu düzenli olarak yenilemekte ve kapalı kasa nakliyat yapmaya uygun olan araçlar ile hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın içlerini süngerle kaplayarak koruma düzeyini de arttırmaktayız.

Misyonumuz nakliyat sektöründe ülkemizin adının tüm dünya da duyulmasını sağlamak ve ülke ekonomisine katkı yapmaktır. Bunun için de bireysel olduğu gibi aynı zamanda kurumsal nakliyat hizmetlerini de her sektöre yönelik olarak vermekteyiz. Kendi sektörümüzde en çok güven duyulan firma olmayı her zaman verdiğimiz sözlerde durarak çalışmaktayız. Planlı olarak çalışmakta ve tüm müşterilerimiz için hem uygun fiyatlı hem de özel çözümler sunmakta garantili olarak sunduğumuz hizmet ile memnun olacakları deneyimler yaşamalarını sağlamaktayız.

 

Profesyonel Nakliyat

Firmamız profesyonelliğini sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalıştığı için kazanmıştır.

Son Teknoloji Nakliyat

Yeni nesil nakliyat sistemlerini takip ediyor, en yeni taşıma hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.