Evden Eve Nakliyat

Gelişen teknoloji ile birlikte artık İstanbul evden eve nakliyat işin uzmanı olan firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu sayede ev sahiplerinin eşyaları toplama, yerleştirme gibi işlemleri yapmasına gerek kalsancaktepeta aynı zamanda bu işlemler uzman kişiler tarafından yapıldığından eşyalar taşınma sırasında zarar görmemektedir. Bu anlamda hizmet veren çok sayıda firma olmasına rağmen Ezvan Nakliyat olarak bizler sektörün lideri konumunda bulunmaktayız. Kullandığımız modern nakliyat yöntemleri ve işimizi titizlikle yapıyor olmamız ile rakiplerimize de örnek olmaya devam etmekteyiz.

İstanbul merkezli olan firmamız üstün kalitede hizmeti ile şehrimizden olduğu gibi çevremizde ki kentlerden de yoğun talepler almaktadır. Bu taleplerin karşılanması için de firmamız büyümekte ve ekiplerimizde yılın ger günü kesintisiz olarak çalışmaktadır. Ekiplerimizi geliştirme sırasında işini severek yapan kişileri tercih etmekte gerekli işbaşı eğitimlerini vererek işlerini hatasız yapmalarını sağlamaktayız. Araç filomuzu düzenli olarak yenilemekte, kapalı kasa içleri süngerle kaplı araçlarımız ile eşyaların trafikte olduğu süre boyunca da güvende olmasını sağlamaktayız.

  

  

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan kişilerin evlerini taşımaları gerektiğinden dolayı yaşadıkları stresi ortadan kaldırmak için uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Asla telefonda fiyat vermemekte işimize ve müşterilerimize saygı duymaktayız. Ücret almadan evinizi ziyaret etmenin ardından bütçenize uygun fiyat teklifini hazırlamakta onayınızı almanın ardından taşınma planı yaparak şu şekilde uygulamaktayız.

  • Taşınma günü geniş bir ekip ile gelerek paketleme ve ambalajlama yapmaktayız.
  • Bina önüne getirdiğimiz asansör sistemini kurmakta ve bu şekilde bina merdivenlerini kullanmadan hızla eşyaların araçlara alınması işlemini gerçekleştirmekteyiz.
  • Profesyonel sürücülerimiz araçları en kısa ve düzgün yollardan hedef adrese ulaştırmaktadır.
  • Yeni adreste gerekiyorsa asansör sistemleri kullanılmaya devam edilmekte ve eşyalar evin içine alınmaktadır. Ardından yerleştirilmekte ve ev kullanımınıza hazır hale getirilmekte işini tamamlayan ekibimizde evinizden ayrılmaktadır.

Garantili olarak verdiğimiz İstanbul evden eve nakliyat hizmetimizde asla ihmal etmediğimiz noktalar arasında sigorta bulunmaktadır. Trafikte istenmeyen kazalar olması ve eşyaların zarar görmesi halinde bundan dolayı sıkıntı yaşamanızı sigorta yaparak önlemekteyiz. Size özel nakliyat çözümlerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Nakliyat

Firmamız profesyonelliğini sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalıştığı için kazanmıştır.

Son Teknoloji Nakliyat

Yeni nesil nakliyat sistemlerini takip ediyor, en yeni taşıma hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.