Eşya Depolama

Avrupa’da çok uzun yıllardır verilmekte olan İstanbul eşya depolama hizmetini ülkemize ilk getiren firma olarak bizler ev ya da ofis eşyalarınızı bir süre için kullanmayacak olduğunuzda bunların güvenli depolarımızda kalmasını sağlamaktayız. İstanbul merkezli firmamızın şehre yakın korumalı ve geniş depolarında eşyalarınızın istediğiniz süre boyunda kalmasını sağlamaktayız. Bu şekilde çok büyük paralar ödeyerek aldığınız eşyalarınızı bir süre kullanmayacağınız için elinizden çıkartmak zorunda kalmanızı önlemekteyiz. Sektörde adı güvenle birlikte anılan Ezvan Nakliyat firmamızın bu hizmeti oldukça rağbet görmektedir. Bir süre için yurt dışına çıkacaklar, eski evini boşaltması gerektiği halde yeni evi hazır olmayan kişiler, ofislerini mevsimlik olarak kullanan kişiler ya da farklı nedenler ile eşyalarını kullanmayacak olan kişiler bunları depolarımıza yerleştirmektedirler.

Bu hizmetimizden yararlanmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize gelmekte eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaparak depolarımıza götürülmeye hazırlamaktayız. Sonrasında kendi araçlarımız ile nakliyesini gerçekleştirmekte ve İstanbul eşya depolama yaparak koruma altına almaktayız. Depoya getirilen eşyaları onlara ayrılan bölüme istiflemekte ve üzerlerini naylonla kaplayarak ilave önlemler almaktayız.

  

  

Sigortalı İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Vermekteyiz

Uzun yıllardır bu hizmeti vermekte olan firmamız eşyaların güvenliği için üst düzey önlemler almakta ve depolarımızda olduğu süre içinde güvende olmasını sağlamaktadır. Bunun yanında doğanın getirdiği bazı önlenemez afetlerin varlığını da unutsancaktepeta bunun için sigorta yapmaktayız. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede yangın, deprem, sel gibi önlenemez afetler olduğunda oluşan hasar nedeniyle sizler gibi firmamızın da sıkıntı yaşamasını önlemekteyiz. Firmamızın geniş depoları ile verdiği kaliteli hizmete çevre illerden de talepler gelmekte ve bizlerde özveri ile çalışarak gelen bütün taleplerin karşılanmasını sağlamaktayız.

Eşyalarınızı almak istediğinizde bunu bir hafta kadar önceden firmamıza bildirmeniz ile birlikte gerekli planlamayı yapmaktayız. Son dakikada bildirmeniz programın aksamasına neden olabileceği için bu şekilde önceden bildirim yapılmasının yararlı olduğunu belirtmek gerekmektedir. İstediğiniz tarihte de İstanbul eşya depolama hizmetimiz ile koruma altına aldığımız eşyalarınızı istediğiniz adrese kendi araçlarımız ve personelimiz ile getirmekte nakliye sorunu yaşamanızı da önlemekteyiz. Uygun fiyatlı hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Nakliyat

Firmamız profesyonelliğini sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalıştığı için kazanmıştır.

Son Teknoloji Nakliyat

Yeni nesil nakliyat sistemlerini takip ediyor, en yeni taşıma hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.