Asansörlü Nakliyat

Hızla gelişen teknoloji ile günümüzde eşya taşımak için artık kol gücünün kullanılmasına gerek kalmamıştır. Sektörün köklü firması olarak bizler müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi kabul etmekte ve onlar için en güvenli nakliyat sürecini İstanbul asansörlü nakliyat yaparak oluşturmaktayız. Ezvan Nakliyat olarak son teknolojiye sahip portatif yük asansörlerimiz ile eşyalarınızı evinizden alarak araçlara yüklemekte yeni adreste de aynı şekilde asansör sistemlerimiz ile evin içine almaktayız. Kol gücü kullansancaktepeta ve bina merdivenlerinden taşınması sırasında ortaya çıkabilecek riskleri ortadan kaldırmaktayız.

Nakliyat sektörünün hata kabul etmediğini bilmekte ve bu nedenle asansörlerimizin bakımlarını düzenli olarak yapmakta kullanacak personelimizi eğitmekteyiz. Nakliyat sırasında eşyaların güvende olması için farklı noktalarında önemli olduğunu bilerek bunları da asla ihmal etmemekte eşyaları evin içindeyken paketleme ve ambalajlama yaparak emniyete almaktayız. Taşınmanın stres verici bir durum olduğunu bilmekte ve bunun kısa sürede tamamlanması için deneyimli ve geniş ekipler ile işimizi kısa sürede tamamlamaktayız.

  

  

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul Asansörlü nakliyat hizmetini bütün üst katlarda oturan müşterilerimize sunmaktayız. Bunun için ayrıca bir ücret talep etmemekteyiz. Taşınma öncesinde bütçenizi ayarlayabilmeniz ve taşınma sonrasında sürpriz maliyetler ile karşılaşmamanız için evinize ücret talep etmeden bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bu ziyarette eşyaları görmekte ve yeni taşınacağı adres hakkında da bilgiler alarak maliyeti belirlemekteyiz. Yüksek kardan önce müşteri memnuniyetini önemsemekte ve bunun içinde düşük kar marjı ile çalışmaktayız. Deneyimli bir firma olarak planlı çalışmanın önemini bilmekte ve uygun olduğunuz günü öğrenerek o gün için taşınma planı oluşturmaktayız. Bu planı adım adım uygulayarak gereksiz zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.

İstanbul merkezli bir firma olarak hızla büyüyen şehrimizde nakliyat hizmetine her an ihtiyaç duyulabileceğini bilmekte özveri ile yılın her günü çalışmaktayız. Paketleme ve ambalajlamayı dikkatle yapmakta, İstanbul asansörlü nakliyat ile eşyaları bina merdivenlerini kullanmadan taşımaktayız. Yeni evinizde kısa sürede yaşamaya başlayabilmeniz için isteğinize bağlı olarak yerleştirme desteği de vermekteyiz. İstanbul içinde bütün ilçelerine ve ülkemizin her noktasına taşınmanız gerektiğinde profesyonel ekiplerimiz ile hizmet vermekte ve memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız.

Profesyonel Nakliyat

Firmamız profesyonelliğini sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalıştığı için kazanmıştır.

Son Teknoloji Nakliyat

Yeni nesil nakliyat sistemlerini takip ediyor, en yeni taşıma hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Ezvan Nakliyat

ezvannakliyatbeyazlogo.png
İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmez bir firması olduğunu kanıtlayan Ezvan Nakliyat, alanında uzman personelleri ile sizlerin tüm nakliyat taleplerinde sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa elinden geleni yapıyor, eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri gibi bir çok işlem ile güvenli bir süreç yaşattığını sizlere hissettiriyor. Hemen ulaşın firmamıza ulaşın ve kaliteli hizmetler almaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu websitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.